Autoryzowany Partner

Nasza firma jest Złotym Autoryzowanym Partnerem producenta Systemu Zarządzania Symonia® - SAGE Sp. z o.o. Dodatkowo ramach programu Software Assets Management prowadzonego przez Microsoft®, nasza firma odbyła szereg rygorystycznych szkoleń i dzięki temu uzyskała certyfikat poświadczający kompetencje do wdrażania usług audytu i zarządzania oprogramowaniem.

Oferujemy Państwu profesjonalny, precyzyjny, całościowy cykl szkoleniowy wszystkich programów należących w skład Systemu Zarządzania SYMFONIA®, rzetelną obsługę podczas instalacji, wdrożeń oraz stałe usługi serwisowe po zakończeniu wdrażania poszczególnych programów w Państwa firmie. PATCOM prowadzi bezpłatne prezentacje Systemu Zarządzania SYMFONIA® w siedzibie firmy lub u Klienta. 

Zapewniamy naszym klientom kompleksowe, bieżące informacje odnośnie zmian i nowości w programach Systemu Zarządzania SYMFONIA®, które stale są aktualizowane i dostosowywane do zmieniających się przepisów.

Dynamiczny, młody, konsekwentny w działaniu, z profesjonalnym wykształceniem zespół firmy zapewni Państwu dokładną, skrupulatną i fachową obsługę. Potrafimy dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

    Zapraszam do współpracy
Wojciech Drewniak
      Strona Główna O PATCOMOfertaNapisz do nas

    Copyright © 2005 PATCOM. All rights reserved. biuro@patcom.pl